OP ŽENY 2019/2020 – ROZLOSOVÁNÍ a VÝSLEDKY

kolodatumčíslo ut.časdomácíhostévýsledekpolrozhodčí
1. kolo - Pne,25.8.19 100.14.30Blovice BChudenice17:227:8Plaček
1. kolo - Pso,14.9.19 101.15.30PříchoviceSKH Stupno25:1715:5Šimice
1. kolo - Pne,25.8.19 102.16.00Božkov Litice 16:128:6Štillip
2. kolo - Pne,1.9.19 103.15.00ChudeniceLitice 13:175:9Hejl
2. kolo - Pne,1.9.19 104.15.00KyšiceBožkov 20:208:9Chmelík
2. kolo - Pne,1.9.19 105.13.30DobřívSKH Stupno11:175:8Souček
3. kolo - Pne,8.9.19 106.9.30SKH StupnoBlovice B18:1410:7Šimice
3. kolo - Pne,8.9.19 107.15.30Božkov Příchovice17:189:10Jíra
3. kolo - Pne,8.9.19 108.9.15Litice Kyšice10:185:8Havránek
4. kolo - Pne,15.9.19 109.15.00ChudeniceKyšice15:187:10Vondrášek
4. kolo - Pne,15.9.19 110.13.00PříchoviceLitice 17:97:4Šimice
4. kolo - Pne,15.9.19 111.15.30DobřívBožkov 13:217:7Franěk
5. kolo - Pne,22.9.19 112.9.30SKH StupnoChudenice20:1010:7Suchý
5. kolo - Pne,22.9.19 113.15.30Božkov Blovice B21:1112:4Stašek
5. kolo - Pne,22.9.19 114.9.15Litice Dobřív19:1111:7Šimice
5. kolo - Pne,22.9.19 115.15.00KyšicePříchovice15:164:9Hejl
6. kolo - Pne,29.9.19 116.15.00ChudenicePříchovice21:288:14Vondrášek
6. kolo - Pne,29.9.19 117.13.30DobřívKyšice9:226:12Franěk
6. kolo - Pne,29.9.19 118.13.00Blovice BLitice 11:187:7Plaček
7. kolo - Pne,6.10.19 119.9.30Božkov SKH Stupno18:178:11Suchý
7. kolo - Pne,6.10.19 120.11.00KyšiceBlovice B23:1013:4Plaček
7. kolo - Pne,6.10.19 121.14.00PříchoviceDobřív32:1018:2Kalčík
8. kolo - Pne,13.10.19 122.15.00ChudeniceDobřív25:1111:4Šperl
8. kolo - Pne,13.10.19 123.14.30Blovice BPříchovice18:239:12Šimice
8. kolo - Pne,13.10.19 124.9.30SKH StupnoLitice 15:156:6Plaček
9. kolo - Pne,20.10.19125.16.00Božkov Chudenice19:127:6Štillip
9. kolo - Pne,20.10.19126.15.00KyšiceSKH Stupno15:96:4Šimice
9. kolo - Pne,20.10.19127.13.30DobřívBlovice B22:149:6Rauch
10. kolo - Jne,5.4.20 128.15.00ChudeniceBlovice B
10. kolo - Jne,5.4.20 129.9.30SKH StupnoPříchovice
10. kolo - Jne,5.4.20 130.9.15Litice Božkov
11. kolo - Jso 18.4.20131.9.15Litice Chudenice
11. kolo - Jso 18.4.20132.15.30Božkov Kyšice
11. kolo - Jso 18.4.20133.9.30SKH StupnoDobřív
12. kolo - Jne,19.4.20 134.13.00Blovice BSKH Stupno
12. kolo - Jne,19.4.20 135.14.00PříchoviceBožkov
12. kolo - Jne,19.4.20 136.15.00KyšiceLitice
13. kolo - Jne,26.4.20137.15.00KyšiceChudenice
13. kolo - Jne,26.4.20138.9.15Litice Příchovice
13. kolo - Jne,26.4.20139.15.30Božkov Dobřív
14. kolo - Jne,3.5.20 140.15.00ChudeniceSKH Stupno
14. kolo - Jne,3.5.20 141.13.00Blovice BBožkov
14. kolo - Jne,3.5.20 142.13.30DobřívLitice
14. kolo - Jne,3.5.20 143.14.00PříchoviceKyšice
15. kolo - Jne,17.5.20 144.14.00PříchoviceChudenice
15. kolo - Jne,17.5.20 145.15.00KyšiceDobřív
15. kolo - Jne,17.5.20 146.9.15Litice Blovice B
16. kolo - Jne,24.5.20 147.9.30SKH StupnoBožkov
16. kolo - Jne,24.5.20 148.13.00Blovice BKyšice
16. kolo - Jne,24.5.20 149.13.30DobřívPříchovice
17. kolo - Jne,31.5.20 150.13.30DobřívChudenice
17. kolo - Jne,31.5.20 151.14.00PříchoviceBlovice B
17. kolo - Jne,31.5.20 152.9.15Litice SKH Stupno
18. kolo - Jne,7.6.20 153.15.00ChudeniceBožkov
18. kolo - Jne,7.6.20 154.9.30SKH StupnoKyšice
18. kolo - Jne,7.6.20 155.13.00Blovice BDobřív

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *