OP STARŠÍ ŽÁCI 2019/2020 ROZLOSOVÁNÍ a VÝSLEDKY

kolo datumčasčíslodomácí hostévýsledekpoločas
1. kolo - Ppá 6.9.201917.00M200TymákovLitohlavy9:137:9
1. kolo - P1.9.201914.30M201PřešticeBožkov13:187:10
1. kolo - P7.9.20199.30M202NýřanyZáluží20:410:2
1. kolo - P5.9.201917.00M203KyšiceRožmitál*22:812:5
2. kolo - P15.9.201910.00M204LitohlavyRožmitál*20:59:2
2. kolo - Ppá 13.9.201917.00M205ZálužíKyšice8:255:15
2. kolo - Ppá 13.9.201917.00M206BožkovNýřany29:717:4
2. kolo - Ppá 13.9.201917.00M207TymákovPřeštice6:114:6
3. kolo - P21.-22.9.2019hlásíM208PřešticeLitohlavy19:1210:7
3. kolo - P21.9.20199.30M209NýřanyTymákov11:86:6
3. kolo - P21.-22.9.2019hlásíM210KyšiceBožkov18:309:16
3. kolo - P21.-22.9.2019hlásíM211Rožmitál*Záluží19:99:5
4. kolo - P29.9.201910.00M212LitohlavyZáluží31:913:2
4. kolo - Ppá 27.9.201917.00M213BožkovRožmitál*19:812:5
4. kolo - Ppá 27.9.201917.00M214TymákovKyšice10:106:5
4. kolo - P28.-29.9.2019hlásíM215PřešticeNýřany18:613:1
5. kolo - P5.10.20199.30M216NýřanyLitohlavy9:173:10
5. kolo - P5.-6.10.2019hlásíM217KyšicePřeštice12:184:11
5. kolo - P5.-6.10.2019hlásíM218Rožmitál*Tymákov12:79:5
5. kolo - Ppá 4.10.201917.00M219ZálužíBožkov10:266:15
6. kolo - Ppá 11.10.201917.00M220BožkovLitohlavy25:1514:5
6. kolo - Ppá 11.10.201917.00M221TymákovZáluží20:511:2
6. kolo - P12.-13.10.2019hlásíM222PřešticeRožmitál*21:39:3
6. kolo - P12.10.20199.30M223NýřanyKyšice11:206:10
7. kolo - P19.- 20.10.2019hlásíM224KyšiceLitohlavy12:134:4
7. kolo - P19.- 20.10.2019hlásíM225Rožmitál*Nýřany13:137:6
7. kolo - Ppá 18.10.201917.00M226ZálužíPřeštice6:242:11
7. kolo - Ppá 18.10.201917.00M227TymákovBožkov12:254:12
8. kolo - J19.4.202010.00M228LitohlavyTymákov
8. kolo - Jpá 17.4.202017.00M229BožkovPřeštice
8. kolo - Jpá 17.4.202017.00M230ZálužíNýřany
8. kolo - J18.-19.4.2020hlásíM231Rožmitál*Kyšice
9. kolo - J25.-26.4.2020hlásíM232Rožmitál*Litohlavy
9. kolo - J25.-26.4.2020hlásíM233KyšiceZáluží
9. kolo - J25..4.20209.30M234NýřanyBožkov
9. kolo - J25.-26.4.2020hlásíM235PřešticeTymákov
10. kolo - J3.5.202010.00M236LitohlavyPřeštice
10. kolo - Jpá 1.5.202017.00M237TymákovNýřany
10. kolo - Jpá 1.5.202017.00M238BožkovKyšice
10. kolo - Jpá 1.5.202017.00M239ZálužíRožmitál*
11. kolo - Jpá 15.5.202017.00M240ZálužíLitohlavy
11. kolo - J16.-17.5.2020hlásíM241Rožmitál*Božkov
11. kolo - J16.-17.5.2020hlásíM242KyšiceTymákov
11. kolo - J16.5.20209.30M243NýřanyPřeštice
12. kolo - J24.5.202010.00M244LitohlavyNýřany
12. kolo - J23.-24.5.2020hlásíM245PřešticeKyšice
12. kolo - Jpá 22.5.202017.00M246TymákovRožmitál*
12. kolo - Jpá 22.5.202017.00M247BožkovZáluží
13. kolo - J31.5.202010.00M248LitohlavyBožkov
13. kolo - Jpá 29.5.202017.00M249ZálužíTymákov
13. kolo - J30.-31.5.2020hlásíM250Rožmitál*Přeštice
13. kolo - J30.-31.5.2020hlásíM251KyšiceNýřany
14. kolo - J7.6.202010.00M252LitohlavyKyšice
14. kolo - J6.6.20209.30M253NýřanyRožmitál*
14. kolo - J6.-7.6.2020hlásíM254PřešticeZáluží
14. kolo - Jpá 5.6.202017.00M255BožkovTymákov

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *