OP MUŽI 2019/2020- ROZLOSOVÁNÍ A VÝSLEDKY

kolodatumč.ut.čas domácí hosté  rozhodčí
1. kolo - Pne,25.8.19 1.16.00BloviceChudenice17:1910:8Plaček
1. kolo - Pne,25.8.19 2.11.00Nezvěstice BDobřív16:176:11Šimice
1. kolo - Pne,25.8.19 3.15.00OsekPřeštice B21:1313:8Šperl
1. kolo - Pne,25.8.19 4.11.00VřeskoviceKyšice B10:222:10Vondrášek
1. kolo - Pso,7.9.19 5.14.15Nýřany BZáluží8:176:8Adámek
2. kolo - Pne,1.9.19 6.13.00ChudeniceZáluží15:269:13Hejl
2. kolo - Pne,1.9.19 7.13.30Kyšice BNýřany B29:1615:8Chmelík
2. kolo - Pne,1.9.19 8.9.30Přeštice BVřeskovice21:228:12Baumruk
2. kolo - Pne,1.9.19 9.17.00DobřívOsek15:206:10Jíra
2. kolo - Pne,1.9.19 10.16.00BloviceNezvěstice B16:158:7Šimice
3. kolo - Pne,8.9.19 11.12.00Nezvěstice BChudenice25:2113:8Rauch
3. kolo - Pne,8.9.19 12.15.00OsekBlovice20:2210:9Souček
3. kolo - Pne,8.9.19 13.11.00VřeskoviceDobřív16:178:8Vondrášek
3. kolo - Pne,8.9.19 14.8.45Nýřany BPřeštice B23:1713:8Leinweber
3. kolo - Pne,8.9.19 15.15.00ZálužíKyšice B31:1814:8Štillip
4. kolo - Pne,15.9.19 16.13.00ChudeniceKyšice B25:2014:11Vondrášek
4. kolo - Pne,15.9.19 17.11.00Přeštice BZáluží14:259:11Stašek
4. kolo - Pne,15.9.19 18.17.00DobřívNýřany B18:128:5Franěk
4. kolo - Pne,15.9.19 19.16.00BloviceVřeskovice20:2310:9Plaček
4. kolo - Pne,15.9.19 20.11.00Nezvěstice BOsek22:2211:13Leinweber
5. kolo - Pne,22.9.19 21.15.00OsekChudenice14:1210:10Franěk
5. kolo - Pne,22.9.19 22.11.00VřeskoviceNezvěstice B24:1711:8Vondrášek
5. kolo - Pne,22.9.19 23.8.45Nýřany BBlovice21:2511:15Sýkora
5. kolo - Pne,22.9.19 24.15.00ZálužíDobřív21:128:7Kučera
5. kolo - Pne,22.9.19 25.13.30Kyšice BPřeštice B10:304:18Štillip
6. kolo - Pne,29.9.19 26.13.00ChudenicePřeštice B25:2412:11Vondrášek
6. kolo - Pne,29.9.19 27.16.00DobřívKyšice B21:1810:8Šimice
6. kolo - Pne,29.9.19 28.16.00BloviceZáluží22:1813:12Plaček
6. kolo - Pne,29.9.19 29.12.30Nezvěstice BNýřany B21:1512:9Jíra
6. kolo - Pne,29.9.19 30.10.30OsekVřeskovice19:148:9Kučera
7. kolo - Pne,6.10.19 31.11.00VřeskoviceChudenice23:2213:10Zadražil
7. kolo - Pne,6.10.19 32.8.45Nýřany BOsek14:204:8Šimice
7. kolo - Pne,6.10.19 33.15.00ZálužíNezvěstice B18:1511:7Šperl
7. kolo - Pne,6.10.19 34.13.30Kyšice BBlovice14:236:11Rauch
7. kolo - Pne,6.10.19 35.13.00Přeštice BDobřív26:2115:10Hejl
8. kolo - Pne,13.10.19 36.13.00ChudeniceDobřív23:1613:10Šperl
8. kolo - Pne,13.10.19 37.16.00BlovicePřeštice B24:2014:10Stašek
8. kolo - Pne,13.10.19 38.11.00Nezvěstice BKyšice B25:2214:11Havránek
8. kolo - Pne,13.10.19 39.15.00OsekZáluží21:1912:11Chmelík
8. kolo - Pne,13.10.19 40.11.00VřeskoviceNýřany B28:159:11Šperl
9. kolo - Pne,20.10.1941.8.45Nýřany BChudenice14:276:15Suchý
9. kolo - Pne,20.10.1942.15.00ZálužíVřeskovice19:167:4Hejl
9. kolo - Pne,20.10.1943.13.30Kyšice BOsek16:185:10Šimice
9. kolo - Pne,20.10.1944.9.30Přeštice BNezvěstice B24:1613:8Stašek
9. kolo - Pne,20.10.1945.16.00DobřívBlovice18:2614:13Rauch
10. kolo - Jne,5.4.20 46.13.00ChudeniceBlovice
10. kolo - Jne,5.4.20 47.16.00DobřívNezvěstice B
10. kolo - Jne,5.4.20 48.9.30Přeštice BOsek
10. kolo - Jne,5.4.20 49.13.30Kyšice BVřeskovice
10. kolo - Jne,5.4.20 50.15.00ZálužíNýřany B
11. kolo - Jso 18.4.2051.15.00ZálužíChudenice
11. kolo - Jso 18.4.2052.8.45Nýřany BKyšice B
11. kolo - Jso 18.4.2053.14.00VřeskovicePřeštice B
11. kolo - Jso 18.4.2054.15.00OsekDobřív
11. kolo - Jso 18.4.2055.11.00Nezvěstice BBlovice
12. kolo - Jne,19.4.20 56.13.00ChudeniceNezvěstice B
12. kolo - Jne,19.4.20 57.16.00BloviceOsek
12. kolo - Jne,19.4.20 58.16.00DobřívVřeskovice
12. kolo - Jne,19.4.20 59.9.30Přeštice BNýřany B
12. kolo - Jne,19.4.20 60.13.30Kyšice BZáluží
13. kolo - Jne,26.4.2061.13.30Kyšice BChudenice
13. kolo - Jne,26.4.2062.15.00ZálužíPřeštice B
13. kolo - Jne,26.4.2063.8.45Nýřany BDobřív
13. kolo - Jne,26.4.2064.11.00VřeskoviceBlovice
13. kolo - Jne,26.4.2065.15.00OsekNezvěstice B
14. kolo - Jne,3.5.20 66.13.00ChudeniceOsek
14. kolo - Jne,3.5.20 67.11.00Nezvěstice BVřeskovice
14. kolo - Jne,3.5.20 68.16.00BloviceNýřany B
14. kolo - Jne,3.5.20 69.16.00DobřívZáluží
14. kolo - Jne,3.5.20 70.9.30Přeštice BKyšice B
15. kolo - Jne,17.5.20 71.9.30Přeštice BChudenice
15. kolo - Jne,17.5.20 72.13.30Kyšice BDobřív
15. kolo - Jne,17.5.20 73.15.00ZálužíBlovice
15. kolo - Jne,17.5.20 74.8.45Nýřany BNezvěstice B
15. kolo - Jne,17.5.20 75.11.00VřeskoviceOsek
16. kolo - Jne,24.5.20 76.13.00ChudeniceVřeskovice
16. kolo - Jne,24.5.20 77.15.00OsekNýřany B
16. kolo - Jne,24.5.20 78.11.00Nezvěstice BZáluží
16. kolo - Jne,24.5.20 79.16.00BloviceKyšice B
16. kolo - Jne,24.5.20 80.16.00DobřívPřeštice B
17. kolo - Jne,31.5.20 81.16.00DobřívChudenice
17. kolo - Jne,31.5.20 82.9.30Přeštice BBlovice
17. kolo - Jne,31.5.20 83.13.30Kyšice BNezvěstice B
17. kolo - Jne,31.5.20 84.15.00ZálužíOsek
17. kolo - Jne,31.5.20 85.8.45Nýřany BVřeskovice
18. kolo - Jne,7.6.20 86.13.00ChudeniceNýřany B
18. kolo - Jne,7.6.20 87.11.00VřeskoviceZáluží
18. kolo - Jne,7.6.20 88.15.00OsekKyšice B
18. kolo - Jne,7.6.20 89.11.00Nezvěstice BPřeštice B
18. kolo - Jne,7.6.20 90.16.00BloviceDobřív

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *