OP MLADŠÍ ŽAČKY 2019/2020 ROZLOSOVÁNÍ a VÝSLEDKY

kolo datumčasčíslodomácí hostévýsledekpoločas
1. kolo - P7.- 8.9.2019hlásíM600Blovice *Přeštice B3:81:4
1. kolo - P30.9.201917.00M601NezvěsticeTymákov12:65:3
1. kolo - P7.- 8.9.2019hlásíM602KyšicePříchovice11:123:5
1. kolo - Pčt 5.9.201917.00M603Plzeň Újezd*Přeštice A13:176:6
2. kolo - P19.9.201916.00M604Přeštice BPřeštice A3:183:10
2. kolo - P14.9.201913.00M605PříchovicePlzeň Újezd*4:233:11
2. kolo - Ppo 9.9.201917.00M606TymákovKyšice16:87:5
2. kolo - P14.-15.9.2019hlásíM607Blovice *Nezvěstice3:272:11
3. kolo - P22.9.201915.00M608NezvěsticePřeštice B11:37:2
3. kolo - P26.9.201917.00M609KyšiceBlovice *14:59:3
3. kolo - Pčt 19.9.201917.00M610Plzeň Újezd*Tymákov12:146:9
3. kolo - P22.9.201913.00M611Přeštice APříchovice18:08:0
4. kolo - P28.-29.9.2019hlásíM612Přeštice BPříchovice11:17:1
4. kolo - Ppo23.9.201917.00M613TymákovPřeštice A13:225:12
4. kolo - P28.-29.9.2019hlásíM614Blovice *Plzeň Újezd*9:123:5
4. kolo - P28.-29.9.2019hlásíM615NezvěsticeKyšice23:610:3
5. kolo - P5.-6.10.2019hlásíM616KyšicePřeštice B10:0kont.
5. kolo - Pčt 3.10.201917.00M617Plzeň Újezd*Nezvěstice8:94:7
5. kolo - P5.-6.10.2019hlásíM618Přeštice ABlovice *15:35:0
5. kolo - P5.10.201913.00M619PříchoviceTymákov7:231:12
6. kolo - P12.-13.10.2019hlásíM620Přeštice BTymákov5:142:7
6. kolo - P12.-13.10.2019hlásíM621Blovice *Příchovice6:91:4
6. kolo - P13.10.201913.00M622NezvěsticePřeštice A16:59:4
6. kolo - P12.-13.10.2019hlásíM623KyšicePlzeň Újezd*10:205:9
7. kolo - Pčt 17.10.201917.00M624Plzeň Újezd*Přeštice B7:53:1
7. kolo - P19.- 20.10.2019hlásíM625Přeštice AKyšice18:49:2
7. kolo - P19.10.201913.00M626PříchoviceNezvěstice1:121:13
7. kolo - Ppo 14.10.201917.00M627TymákovBlovice *14:86:3
8. kolo - J18.-19.4.2020hlásíM628Přeštice BBlovice *
8. kolo - Jpo 13.4.201917.00M629TymákovNezvěstice
8. kolo - J18.-19.4.2020hlásíM630PříchoviceKyšice
8. kolo - J18.-19.4.2020hlásíM631Přeštice APlzeň Újezd*
9. kolo - J25.-26.4.2020hlásíM632Přeštice APřeštice B
9. kolo - Jčt 23.4.202017.00M633Plzeň Újezd*Příchovice
9. kolo - J25.-26.4.2020hlásíM634KyšiceTymákov
9. kolo - J25.-26.4.2020hlásíM635NezvěsticeBlovice *
10. kolo - J2.-3.5.2020hlásíM636Přeštice BNezvěstice
10. kolo - J2.-3.5.2020hlásíM637Blovice *Kyšice
10. kolo - Jpo 27.4.202017.00M638TymákovPlzeň Újezd*
10. kolo - J2.-3.5.2020hlásíM639PříchovicePřeštice A
11. kolo - J16.-17.5.2020hlásíM640PříchovicePřeštice B
11. kolo - J16.-17.5.2020hlásíM641Přeštice ATymákov
11. kolo - Jčt 14.5.202017.00M642Plzeň Újezd*Blovice *
11. kolo - J16.-17.5.2020hlásíM643KyšiceNezvěstice
12. kolo - J23.-24.5.2020hlásíM644Přeštice BKyšice
12. kolo - J23.-24.5.2020hlásíM645NezvěsticePlzeň Újezd*
12. kolo - J23.-24.5.2020hlásíM646Blovice *Přeštice A
12. kolo - Jpo 18.5.202017.00M647TymákovPříchovice
13. kolo - Jpo 25.5.2020hlásíM648TymákovPřeštice B
13. kolo - J30.-31.5.2020hlásíM649PříchoviceBlovice *
13. kolo - J30.-31.5.2020hlásíM650Přeštice ANezvěstice
13. kolo - Jčt 28.5.202017.00M651Plzeň Újezd*Kyšice
14. kolo - J6.-7.6.2020hlásíM652Přeštice BPlzeň Újezd*
14. kolo - J6.-7.6.2020hlásíM653KyšicePřeštice A
14. kolo - J6.-7.6.2020hlásíM654NezvěsticePříchovice
14. kolo - J6.-7.6.2020hlásíM655Blovice *Tymákov

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *