OP MLADŠÍ ŽÁCI 2019/2020 ROZLOSOVÁNÍ a VÝSLEDKY

kolo datumčasčíslodomácí hostévýsledekpoločas 
1. kolo - P4.9.201917.00M400NýřanyVšenice K2:152:7
1. kolo - P1. 9. 201913.00M401Ejpovice KTymákov11:97:4
1. kolo - P31.8.-1.9.2019hlásíM402RožmitálKyšice K6:194:8
1. kolo - P31.8.-1.9.2019hlásíM403Litice KPříchovice *8:123:6
1. kolo - P30.8.201917.00M404LitohlavyPlzeň Ujezd K12:107:5
1. kolo - P28.8.201917.00M405DobřívBožkov17:98:3
2. kolo - P3.9.201917.00M406Plzeň Ujezd KDobřív13:119:5
2. kolo - P5. 9. 201917.00M407Příchovice *Litohlavy4:92:2
2. kolo - P7. 9. 2019hlásíM408Kyšice KLitice K18:311:0
2. kolo - P7. 9. 2019hlásíM409TymákovRožmitál24:1211:6
2. kolo - P6. 9. 201917.00M410Všenice KEjpovice K11:108:4
2. kolo - P7. 9. 2019hlásíM411PřešticeNýřany20:49:4
3. kolo - P8. 9. 201913.00M412Ejpovice KPřeštice15:47:4
3. kolo - P8. 9. 2019hlásíM413RožmitálVšenice K14:77:3
3. kolo - P8. 9. 2019hlásíM414Litice KTymákov12:226:11
3. kolo - P6.9.201917.00M415LitohlavyKyšice K5:194:10
3. kolo - P4.9.201917.00M416DobřívPříchovice *7:84:5
3. kolo - P6.9.201917.00M417BožkovPlzeň Ujezd K11:164:8
4. kolo - P14.9.201914.10M418Příchovice *Božkov15:129.9
4. kolo - P14.-15.9.2019hlásíM419Kyšice KDobřív18:713:3
4. kolo - P14.-15.9.2019hlásíM420TymákovLitohlavy17:1510:8
4. kolo - P13.9.201917.00M421Všenice KLitice K13:128:8
4. kolo - P15. 9. 201916.00M422PřešticeRožmitál13:199:9
4. kolo - P11.9.201917.00M423NýřanyEjpovice K5:142:7
5. kolo - P21. 9. 2019hlásíM424RožmitálNýřany21:1012:7
5. kolo - P21. 9. 201917.00M425Litice KPřeštice11:195:9
5. kolo - P20.9.201917.00M426LitohlavyVšenice K20:119:6
5. kolo - P18.9.201917.00M427DobřívTymákov16:129:7
5. kolo - P20.9.201917.00M428BožkovKyšice K15:257:15
5. kolo - P17.9.201917.00M429Plzeň Ujezd KPříchovice *12:85:5
6. kolo - P22. 9. 2019hlásíM430Kyšice KPlzeň Ujezd K20:611:2
6. kolo - P22. 9. 2019hlásíM431TymákovBožkov23:1110:8
6. kolo - P22. 9. 2019hlásíM432Všenice KDobřív10:117:6
6. kolo - P22. 9. 201916.00M433PřešticeLitohlavy7:134:9
6. kolo - P18.9.201917.00M434NýřanyLitice K8:165:9
6. kolo - P22. 9. 201914.45M435Ejpovice KRožmitál11:84:4
7. kolo - P28.9.-29.9.2019hlásíM436Litice KEjpovice K6:162:11
7. kolo - P25.9.201917.00M437NýřanyLitohlavy4:262:14
7. kolo - P25.9.201917.00M438DobřívPřeštice13:109:7
7. kolo - P27.9.201918.00M439BožkovVšenice K8:103:4
7. kolo - P24.9.201917.00M440Plzeň Ujezd KTymákov16:2012:11
7. kolo - P28.9.201914.30M441Příchovice *Kyšice K2:162:8
8. kolo - P5. 10. 2019hlásíM442TymákovPříchovice *17:29:0
8. kolo - P18. 10. 201917:00M443Všenice KPlzeň Ujezd K10:115:7
8. kolo - P5. 10. 2019hlásíM444PřešticeBožkov16:410:3
8. kolo - P2.10.201917.00M445NýřanyDobřív7:205:12
8. kolo - P5. 10. 201913.00M446Ejpovice KLitohlavy11:166:9
8. kolo - P5. 10. 2019hlásíM447RožmitálLitice K10:136:5
9. kolo - P4.10.201917.00M448LitohlavyRožmitál18:1010:7
9. kolo - P2.10.201917.00M449DobřívEjpovice K10:83:5
9. kolo - P4.10.201917.00M450BožkovNýřany16:810:2
9. kolo - P1.10.201917.00M451Plzeň Ujezd KPřeštice15:139:5
9. kolo - P6. 10. 201916.00M452Příchovice *Všenice K8:115:5
9. kolo - P6. 10. 2019hlásíM453Kyšice KTymákov22:1313:10
10. kolo - P12.-13.10.2019hlásíM454Všenice KKyšice K11:162:7
10. kolo - P13. 10. 201916.00M455PřešticePříchovice *14:116:2
10. kolo - P9.10.201917.00M456NýřanyPlzeň Ujezd K5:174:9
10. kolo - P13. 10. 201913.00M457Ejpovice KBožkov16:711:3
10. kolo - P12.-13.10.2019hlásíM458RožmitálDobřív15:148:8
10. kolo - P12.-13.10.2019hlásíM459Litice KLitohlavy14:296:16
11. kolo - P16.10.201917.00M460DobřívLitice K22:69:4
11. kolo - P19. 10. 2019hlásíM461RožmitálBožkov13:105:8
11. kolo - P17.10.201917.00M462Plzeň Ujezd KEjpovice K14:138:5
11. kolo - P19. 10. 201910.45M463Příchovice *Nýřany18:310:2
11. kolo - P19. 10. 2019hlásíM464Kyšice KPřeštice25:712:4
11. kolo - P19. 10. 2019hlásíM465TymákovVšenice K17:77:5
12. kolo - P20. 10. 201916.00M466PřešticeTymákov6:175:11
12. kolo - P16.10.201917.00M467NýřanyKyšice K4:432:20
12. kolo - P20. 10. 201913.00M468Ejpovice KPříchovice *8:82:2
12. kolo - P20. 10. 2019hlásíM469RožmitálPlzeň Ujezd K10:76:3
12. kolo - P18.10.201917.00M470BožkovLitice K11:156:7
12. kolo - P18.10.201917.00M471LitohlavyDobřív22:1611:8
13. kolo - P25.10.201917.00M472BožkovLitohlavy10:85:3
13. kolo - P22.10.201917.00M473Plzeň Ujezd KLitice K17:68:3
13. kolo - P27.10.201910.45M474Příchovice *Rožmitál11:95:4
13. kolo - P26.-27.10.2019hlásíM475Kyšice KEjpovice K15:610:4
13. kolo - P26.-27.10.2019hlásíM476TymákovNýřany22:415:2
13. kolo - P4.10.201917.00M477Všenice KPřeštice10:104:3
14. kolo - J4.-5.4.2020volnovolnoPřeštice
14. kolo - J4.-5.4.2020hlásíM478Všenice KNýřany
14. kolo - J4.-5.4.2020hlásíM479TymákovEjpovice K
14. kolo - J4.-5.4.2020hlásíM480Kyšice KRožmitál
14. kolo - J4.-5.4.2020hlásíM481Příchovice *Litice K
14. kolo - J7.4.202017.00M482Plzeň Ujezd KLitohlavy
14. kolo - J3.4.202017.00M483BožkovDobřív
15. kolo - J10. 4. 2020volnoBožkovvolno
15. kolo - J8.4.202017.00M484DobřívPlzeň Ujezd K
15. kolo - J10. 4. 202017.00M485LitohlavyPříchovice *
15. kolo - J10. 4. 2020hlásíM486Litice KKyšice K
15. kolo - J10. 4. 2020hlásíM487RožmitálTymákov
15. kolo - J10. 4. 2020hlásíM488Ejpovice KVšenice K
15. kolo - J8.4.202017.00M489NýřanyPřeštice
16. kolo - J18.-19.4.2020volnovolnoNýřany
16. kolo - J19. 4. 202016.00M490PřešticeEjpovice K
16. kolo - J18.-19.4.2020hlásíM491Všenice KRožmitál
16. kolo - J18.-19.4.2020hlásíM492TymákovLitice K
16. kolo - J18.-19.4.2020hlásíM493Kyšice KLitohlavy
16. kolo - J18.-19.4.2020hlásíM494Příchovice *Dobřív
16. kolo - J14.4.202017.00M495Plzeň Ujezd KBožkov
17. kolo - J25. 4. 2020volnoPlzeň Ujezd Kvolno
17. kolo - J24.4.202017.00M496BožkovPříchovice *
17. kolo - J22.4.202017.00M497DobřívKyšice K
17. kolo - J24.4.202017.00M498LitohlavyTymákov
17. kolo - J25. 4. 2020hlásíM499Litice KVšenice K
17. kolo - J25. 4. 2020hlásíM500RožmitálPřeštice
17. kolo - J25. 4. 2020hlásíM501Ejpovice KNýřany
18. kolo - J26. 4. 2020volnovolnoEjpovice K
18. kolo - J22.4.202017.00M502NýřanyRožmitál
18. kolo - J26. 4. 202016.00M503PřešticeLitice K
18. kolo - J26. 4. 2020hlásíM504Všenice KLitohlavy
18. kolo - J26. 4. 2020hlásíM505TymákovDobřív
18. kolo - J26. 4. 2020hlásíM506Kyšice KBožkov
18. kolo - J26. 4. 2020hlásíM507Příchovice *Plzeň Ujezd K
19. kolo - J2.-3.5.2020volnoPříchovice *volno
19. kolo - J28.4.202017.00M508Plzeň Ujezd KKyšice K
19. kolo - J1.5.202017.00M509BožkovTymákov
19. kolo - J29.4.202017.00M510DobřívVšenice K
19. kolo - J1.5.202017.00M511LitohlavyPřeštice
19. kolo - J2.-3.5.2020hlásíM512Litice KNýřany
19. kolo - J2.-3.5.2020hlásíM513RožmitálEjpovice K
20. kolo - J16. 5. 2020volnovolnoRožmitál
20. kolo - J16. 5. 2020hlásíM514Ejpovice KLitice K
20. kolo - J15.5.202017.00M515LitohlavyNýřany
20. kolo - J16. 5. 2020hlásíM516PřešticeDobřív
20. kolo - J16. 5. 2020hlásíM517Všenice KBožkov
20. kolo - J16. 5. 2020hlásíM518TymákovPlzeň Ujezd K
20. kolo - J16. 5. 2020hlásíM519Kyšice KPříchovice *
21. kolo - J17. 5. 2020volnoKyšice Kvolno
21. kolo - J17. 5. 2020hlásíM520Příchovice *Tymákov
21. kolo - J12.5. 202017.00M521Plzeň Ujezd KVšenice K
21. kolo - J15.5. 202017.00M522BožkovPřeštice
21. kolo - J13.5. 202017.00M523DobřívNýřany
21. kolo - J17. 5. 2020M524LitohlavyEjpovice K
21. kolo - J17. 5. 2020hlásíM525Litice KRožmitál
22. kolo - J23. 5. 2020volnovolnoLitice K
22. kolo - J23. 5. 2020hlásíM526RožmitálLitohlavy
22. kolo - J23. 5. 2020hlásíM527Ejpovice KDobřív
22. kolo - J20.5. 202017.00M528NýřanyBožkov
22. kolo - J23. 5. 2020hlásíM529PřešticePlzeň Ujezd K
22. kolo - J23. 5. 2020hlásíM530Všenice KPříchovice *
22. kolo - J23. 5. 2020hlásíM531TymákovKyšice K
23. kolo - J24. 5. 2020volnoTymákovvolno
23. kolo - J24. 5. 2020hlásíM532Kyšice KVšenice K
23. kolo - J24. 5. 2020hlásíM533Příchovice *Přeštice
23. kolo - J19.5.202017.00M534Plzeň Ujezd KNýřany
23. kolo - J22.5.202017.00M535BožkovEjpovice K
23. kolo - J20.5.202017.00M536DobřívRožmitál
23. kolo - J22.5.202017.00M537LitohlavyLitice K
24. kolo - J30.-31.5.2020volnovolnoLitohlavy
24. kolo - J30.-31.5.2020hlásíM538Litice KDobřív
24. kolo - J29.5.2020 17.00M539BožkovRožmitál
24. kolo - J31.5.202013.00M540Ejpovice KPlzeň Újezd K
24. kolo - J27.5.202017.00M541NýřanyPříchovice *
24. kolo - J31. 5. 202016.00M542PřešticeKyšice K
24. kolo - J30.-31.5.2020hlásíM543Všenice KTymákov
25. kolo - J6. 6. 2020volnoVšenice Kvolno
25. kolo - J6. 6. 2020hlásíM544TymákovPřeštice
25. kolo - J6. 6. 2020hlásíM545Kyšice KNýřany
25. kolo - J6. 6. 2020hlásíM546Příchovice *Ejpovice K
25. kolo - J2.6. 202017.00M547Plzeň Ujezd KRožmitál
25. kolo - J6. 6. 202017.00M548Litice KBožkov
25. kolo - J3.6. 202017.00M549DobřívLitohlavy
26. kolo - J7. 6. 2020volnovolnoDobřív
26. kolo - J5.6. 202017.00M550LitohlavyBožkov
26. kolo - J7. 6. 2020hlásíM551Litice KPlzeň Ujezd K
26. kolo - J7. 6. 2020hlásíM552RožmitálPříchovice *
26. kolo - J7. 6. 202013.00M553Ejpovice KKyšice K
26. kolo - J3.6. 202017.00M554NýřanyTymákov
26. kolo - J7. 6. 202016.00M555PřešticeVšenice K

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *